Україна виготовлятиме електричні вантажівки для Європи

bogdan.ua

Богдан буде виготовляти електричні вантажівки

22 березня на офіційній сторінці українського автовиробника «БОГДАН» з’явилася інформація про підписання умови на виготовлення електричних вантажівок з датською компанією Banke Electromotive.

Сторони домовилися про розробку моделі конструкції вантажного автомобіля (інжиніринг) та виготовлення вантажівок для збору сміття. Першу вантажівку планують виготовити вже влітку цього року. Після успішного проходження дослідної експлуатації почнеться серійне виробництво. Українська фірма планує виготовити в 2018 році щонайменше 15 електричних вантажівок. Загалом потреба Banke Electromotive складає близько 200 автомобілів на рік.

электрические грузовики

Електрична вантажівка

Для «Богдана» це не перша умова з європейцями на виготовлення електричного транспорту. Раніше була підписана угода з французькою компанією Bluebus на виготовлення кузовів для електричних автобусів. До кінця травня замовник отримає п’ять 12-метрових кузовів, одразу після закриття контракту планується продовження співпраці.  Окрім цього, «Богдан» має досвід виготовлення сучасних тролейбусів для України, Європи, а також електробусів для Польщі.

электробус для Польши Богдан А701.00

Електробус для Польщі Богдан А701.00

Нагадаємо, що з 2025 року в більшості міст Європи планується заборонити легкові і вантажні автомобілі з ДВЗ.

Україна скасувала ПДВ на всі електромобілі, які завозять до країни.


Извините, в настоящее время нет доступных опросов.
Обсудить 0

Поделиться  
Самый большой каталог электромобилей в мире