Volkswagen розширить мега-фабрику в Китаї

electreck.co

Volkswagen розширить мега-фабрику в Китаї, щоб будувати більше електромобілів.

Завод Фошань, який вже є гігантським заводом, що виробляє приблизно 300 000 автомобілів на рік для спільного підприємства FAW-Volkswagen, має намір подвоїти потужність заводу.

Volkswagen розширить мега-фабрику у Китаї

Volkswagen повідомляє,  що нова потужність заводу буде використовуватися для прискорення процесу виготовлення електромобілів.

Через зростання інтересу до позашляховиків на китайському ринку, підприємство також планує використовувати нову потужність для виробництва цих автомобілів.

Крім того, Фошань буде відігравати ключову роль у переході компанії на електромобілі. Автомобілі, що вже створюються на платформі MQB, найближчим часом будуть електрифіковані. До 2020 року нова платформа MEB буде представлена на виробничій лінії. Також будуть вироблятися акумуляторні системи MEB, і також в місті Фошань. Тобто, найновіші електричні моделі з новітніми технологіями Volkswagen та Audi будуть випускатися на заводі Фошань.

Протягом останнього року багато іноземних автовиробників зробили інвестиції у виробництво електромобілів у Китаї. Група Volkswagen входить до цього переліку. Рік тому компанія оголосила про плани створити 100 тисяч електромобілів на рік в Китаї разом з JAC.

Тепер Volkswagen збираються додати виробничу потужність на мега-фабриці Фошань.

Професор д-р Йочем Хейзманн, головний виконавчий директор Volkswagen Group China, прокоментував проект:

«Завдяки цьому мега-заводу ми можемо виконати нашу обіцянку підвищити рівень продажів електромобілів у Китаї».

Нагадаємо, що метою Volkswagen є виготовлення 1 мільйона електромобілів на рік. На такий рівень компанія планує вийти до 2025 року. Свої плани Volkswagen будує на основі даних про підвищення попиту на електромобілі в Китаї та Європі.


Извините, в настоящее время нет доступных опросов.
Обсудить 0

Поделиться  
Самый большой каталог электромобилей в мире